Skip to content

Team Clipper

You’re going places.

Clipper to nowy rodzaj firmy logistycznej. Mówimy wprost, stoimy na czele i wyznaczamy standardy. I zawsze, zawsze dostarczamy.

Każdy, kto pracuje z nami i dla nas, odgrywa istotną rolę w naszej działalności, pracując nad osiągnięciem naszych wspólnych celów. Dlatego nazywamy siebie Zespołem Clipper. Jesteśmy znani z naszej sprawności, umiejętności i wiarygodności, a te cechy przewijają się przez wszystko, co robimy.

Nasze wartości

Wartości definiują markę. Nasze leżą u podstaw wszystkiego, co robimy w naszej firmie. Zrozumienie ich i przyjęcie ich w codziennych działaniach ułatwia nam wcielanie ich w życie, dzięki czemu łatwiej jest nam żyć marką Clipper.

Nasze wartości działają jak nasz przewodnik moralny:

  • Wiedza specjalistyczna

  • Uczciwość

  • Odpowiedzialność

  • Niezawodność

Niezależnie od tego, czy jesteś kierowcą, pracownikiem magazynu, planistą finansowym, współpracownikiem czy członkiem zarządu, nasze kompetencje pokazują nam, czego możemy oczekiwać od siebie nawzajem i czego oczekują od nas nasi klienci. Niezależnie od tego, na jakim poziomie jesteś, nasze kompetencje napędzają nas do działania i pomagają nam zjednoczyć się w jeden zespół - Team Clipper.

Dołącz do naszego zespołu

Chcesz pracować z największymi markami? W naszym globalnym zespole od pierwszego dnia pracy przejdziesz światowej klasy szkolenie i będziesz mieć szansę na rozwój.

Świeże pomysły mogą pochodzić od każdego i z każdego miejsca. Dlatego właśnie dążymy do tego, aby stać się najbardziej zróżnicowaną firmą logistyczną w Europie. Niezależnie od tego, jakie są Twoje cele i dokąd chcesz dotrzeć, z nami możesz je zrealizować.

Gotowy?

Nasze lokalizacje

Szukasz nowej pracy?

      16 jobs
      Showing 10 of 16